Адміністрація

Денисенко Юрій Борисович

Директор

Юрій Борисович зарекомендував себе добросовісним та ініціативним педагогом-організатором, який систетично та наполегливо вдосконалює свій фаховий рівень і організаторські здібності, намагаючись йти в ногу із часом. Як директор сумлінно відноситься до своїх посадових обов’язків, має для цього необхідні уміння.

Юрій БорисовичДиректор

Гиренко Валентина Григорівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Педагогічне кредо Валентини Григорівни – вважай загублений той день, або годину, коли ти не взнав нічого нового, і нічого не додав до своєї освіти. Вона – фахівець, тому що професійні знання підкріплені в неї практикою роботи й любов’ю до своєї справи. Це творчий керівник з активною життєвою позицією.

Валентина ГригорівнаЗаступник директора з навчально-виробничої роботи

Соловей Валентина Анатоліївна

Практичний психолог, заступник директора з виховної роботи

“Валентина Анатоліївна у Лубенському професійному ліцеї психологом працює з 2008 року, заступником дирекктра з виховної роботи - з 2012 року. За цей час зарекомендувала себе як добросовісний, дисциплінований, відповідальний працівник. Соловей В.А. виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє інноваційними формами та методами забезпечення освітнього процесу. ”

Валентина АнатоліївнаПрактичний психолог

Боженко Світлана Анатоліївна

Головний Бухгалтер

“ Світлана Анатоліївна працює головним бухгалтером з 2021 року. Вона ініціативний відповідальний грамотний спеціаліст, здатний виконувати доручені завдання в задані терміни. Довела, що може приймати рішення в будь-яких ситуаціях і нести відповідальність за результати своєї діяльності.”

Світлана АнатоліївнаГоловний Бухгалтер

Кравченко Сергій Олександрович

Завідувач господарством

“ Сергій Олександрович за час роботи зарекомендував себе як відповідальний і дисциплінований працівник, який може проявити ініціативу і прийняти правильне рішення в питаннях, що стосуються його діяльності і знаходиться в межах його компетенції. Має гарне почуття гумору. ”

Сергій ОлександровичЗавідувач господарством

Супруненко Володимир Миколайович

Керівник фізичного виховання

“ Педагог правильно окреслює мету та завдання уроку, визначає форми організації діяльності учнів на уроці. Заняття з фізичної культури та здоров'я різнопланові, які включають проведення ігор, естафет, змагання, що дає можливість розвивати особисті якості учнів, самовдосконалювати їх навички з фізичної культури”

Володимир МиколайовичКерівник фізичного виховання