Партнери

Лубенський професійний ліцей здійснює підготовку фахівців для будівельної галузі, машинобудівної галузі та громадського харчування. Навчальний заклад підтримує тісні зв’язки з підприємствами, організаціями та приватними підприємцями міста, району, Полтавської області щодо організації виробничої практики і працевлаштування випускників.

Завод ЛУБНИМАШ

Основним напрямком діяльності якого є виготовлення обладнання для агропромислового комплексу. Завод ЛУБНИМАШ спеціалізується на проектуванні, виготовленні та реалізації обладнання для транспортування, зберігання, переробки зерна, зернопродуктів та інших сипучих матеріалів. Розробка проектно-кошторисної документації та виготовлення обладнання здійснюється з використанням сучасних технічних засобів та технологій, обладнання оснащується комплектуючими провідних фірм-виробників, вся продукція сертифікована та має необхідні дозволи.

ПАТ «Спецлісмаш»

Єдине підприємство на Україні, яке займається виготовленням устаткування для обробітку ґрунту, посіву і посадки дерев. Підприємство спеціалізується на виготовленні техніки для лісового господарства: плугів, культиваторів, борін, викопочних скоб, трелювальних пристроїв, навантажувачів, установок для розколювання дров, сіялок та саджалок лісу і комплектуючих до них. Підприємством випускаються запасні частини до цієї техніки, леміші, відвали, дискові ножі, батареї та ін. Параметри якості виготовлених машин регламентуються технічними умовами на них і суворо виконуються.

ТОВ «Автомаш-Лубни»

Виконує: всі види переобладнання дорожньо-транспортних засобів із видачею документації для перереєстрації в органах МРЕВ (переобладнання із заміною кузова, рами, шасі, двигуна); як повний так і частковий тюнинг салону мікроавтобуса, враховуючи всі побажання клієнта і максимально пристосовує автомобіль під потреби замовника.

ТОВ «Лубнижитлобуд-2010» – 40 років на ринку нерухомості!

Основна діяльність:будівництво житлових будинків та адміністративних споруд та споруд соціального призначення у Полтавській області.

Лубенське комунальне житлово-експлуатаційне управління

Основними видами економічної діяльності є: загальне будівництво будівель (нові роботи, роботи по заміні, реконструкції та відновленню); виробництво робочого одягу.